KML-LogoFullscreen-LogoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo

ładowanie mapy - proszę czekać...

Medical SPA: 52.796015, 18.242927

i Oficera Dystryktu 2231 StanisAi??awa BaraAi??skiego

Zaproszenie na
KonferencjAi?? Dystryktu 2231 RI

Serdecznie zapraszam na dorocznAi?? KonferencjAi?? Dystryku 2231 Rotary International, ktA?ra odbAi??dzie siAi?? w dniach 23-25 czerwca 2017 roku wAi?? InowrocAi??awiu. Konferencja jest podsumowaniem rotariaAi??skiej sAi??uA?by wszystkich polskich klubA?w Rotary ostatniej kadencji. BAi??dzie toAi??najwaA?niejsze wydarzenie dla naszego Dystryktu i pragniemy zAi??Wami wspA?lnie przeA?yAi?? ten czas.

W piAi??tkowy wieczA?r zapraszamy wszystkich do buy z pak no prescription, buy z pak no prescription, buy z pak no prescription, buy z pak no prescription, buy z pak no prescription, buy z pak no prescription. candian drug stores, candian drug stores, candian drug stores, candian drug stores, candian drug stores, candian drug stores. Palmiarni Solankowej na uroczyste spotkanie zorganizowane w stylu kujawskim: ai??zWieczA?r na kujawskAi?? nutAi??ai???, stanowiAi??ce poAi??Ai??czenie wspaniaAi??ej zabawy zeAi??wspA?lnAi?? biesiadAi??.

W sobotAi?? w godz. 10:00-16:20 w Sali Koncertowej SzkoAi??y Muzycznej
w InowrocAi??awiu odbAi??dzie siAi?? Konferencja Dystryktu zwieAi??czona koncertem, ktA?rego gAi??A?wnym punktem bAi??dzie wznowienie po 20 latach ai??zKantaty RotariaAi??skiejai???, do ktA?rej sAi??owa napisaAi?? pierwszy Gubernator polskiego Dystryktu 2230 Bogdan Kurowski.

O godz. 20:00 zapraszamy do ZakAi??adu Przyrodoleczniczego na uroczysty bal charytatywny poAi??Ai??czony z koncertem Karen Edwards, ktA?ra wystAi??pi wspA?lnie z zespoAi??em Eljazz Big Band JA?zefa Eliasza.

Mile widziane w InowrocAi??awiu bAi??dAi?? osoby towarzyszAi??ce, ktA?re w trakcie trwania Konferencji zachAi??camy do skorzystania z bogatego pakietu zabiegA?w SPA na terenie Uzdrowiska InowrocAi??aw.

Program merytoryczny Konferencji jest opracowany i po uszczegA?Ai??owieniu ukaA?e siAi?? na stronie internetowej Rotary Club InowrocAi??aw ai??i?? www.inowroclaw.rotary.org.pl Ai??oraz stronie Dystryktu 2231 ai??i?? www.rotary.org.pl.

Czekamy na Was w InowrocAi??awiu!

Ai??Z rotariaAi??skim pozdrowieniem

2

how to purchase periactin, how to purchase periactin, how to purchase periactin, how to purchase periactin, how to purchase periactin, how to purchase periactin, how to purchase periactin, how to purchase periactin. Ai??

Sekretariat Konferencji: ai??zSolankiai??? Medical SPA InowrocAi??aw

esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran, esopran.