Barry Rassin Prezydentem Elektem Rotary International na kadencjAi?? 2018/2019

Barry Rassin, czAi??onek Rotary Club of East Nassau (New Providence, Bahama), zostaAi?? nominowany przez Komitet Nominacyjny na Prezydenta Rotary International na kadencjAi?? 2018/2019. Zostanie on wybrany na prezydenta elekta w dniu 1 wrzeAi??nia, jeAi??li nie pojawiAi?? siAi?? inne kandydatury.

Jako kandydat na prezydenta Barry Rassin stawia na celu wzmocnienie wizerunku publicznego i uA?ycie narzAi??dzi cyfrowych, aby zmaksymalizowaAi?? zasiAi??g Rotary International.

Barry Rassin jest czAi??onkiem Rotary od 1980 roku. W czasie swojej sAi??uA?by Rassin peAi??niAi?? funkcjAi?? dyrektora i wiceprzewodniczAi??cego Rady Fundacji Rotary. ByAi?? liderem szkolenia w RI w kadencji Prezydenta Raviego Ravindrana w latach 2015-16.

Rassin otrzymaAi?? najwyA?sze odznaczenie Rotary ai??i?? Service Above Self Award, a takA?e inne nagrody humanitarne za jego pracAi??, szczegA?lnie za akcje w Haiti po trzAi??sieniu ziemi w 2010 roku. On i jego A?ona, Esther, to gAi??A?wni darczyAi??cy i dobroczyAi??cy Fundacji Rotary.

Barry Rassin zostaAi?? nominowany na Prezydenta Elekta po Ai??mierci Sama F. Owori

Pochodzi z the Rotary Club of East Nassau, nowa prowincja, Bahamas