Barry Rassin Prezydentem Elektem Rotary International na kadencjAi?? 2018/2019

https://buyclomidonlaine.com/buy-clomid-online-now-to-resolve-your-infertility-issue/infertility/ Barry Rassin, czAi??onek Rotary Club of East Nassau (New Providence, Bahama), zostaAi?? nominowany przez Komitet Nominacyjny na Prezydenta Rotary International na kadencjAi?? 2018/2019. Zostanie on wybrany na prezydenta elekta w dniu 1 wrzeAi??nia, jeAi??li nie pojawiAi?? siAi?? inne kandydatury.

Jako kandydat na prezydenta Barry Rassin stawia na celu wzmocnienie wizerunku publicznego i uA?ycie narzAi??dzi cyfrowych, aby zmaksymalizowaAi?? zasiAi??g Rotary International.

Barry Rassin jest czAi??onkiem Rotary od 1980 roku. W czasie swojej sAi??uA?by Rassin peAi??niAi?? funkcjAi?? dyrektora i wiceprzewodniczAi??cego Rady Fundacji Rotary. ByAi?? liderem szkolenia w RI w kadencji Prezydenta Raviego Ravindrana w latach 2015-16.

Rassin otrzymaAi?? najwyA?sze odznaczenie Rotary ai??i?? Service Above Self Award, a takA?e inne nagrody humanitarne za jego pracAi??, szczegA?lnie za akcje w Haiti po trzAi??sieniu ziemi w 2010 roku. On i jego A?ona, Esther, to gAi??A?wni darczyAi??cy i dobroczyAi??cy Fundacji Rotary.

Barry Rassin zostaAi?? nominowany na Prezydenta Elekta po Ai??mierci Sama F. Owori

Pochodzi z the Rotary Club of East Nassau, nowa prowincja, Bahamas

buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk, buy perictian uk.